Logowanie
Login:
Hasło:

Planowanie konferencji

Strona główna -> Teksty -> Planowanie konferencji

Planowanie konferencji
W celu zaplanowania profesjonalnej konferencji prasowej, należy podjąć odpowiednie kroki. Przede wszystkim trzeba określić powody organizacji oraz wytyczyć cele. Konferencja powinna dostarczać mediom nowych i istotnych informacji. Organizacja takiego spotkania wiąże się z kosztami. Należy więc dokładnie przemyśleć wszystkie koszty, które wiążą się z organizacją konferencji. Podstawowe koszty to przygotowanie materiałów na konferencję, wynajęcie sali, ewentualne wynajęcie tłumacza, catering, wynajęcie sprzętu potrzebnego do realizacji spotkania. Kolejnym ważnym etapem tworzenia konferencji jest ustalenie liczby gości. Ważne, aby nie pominąć przedstawicieli pewnych mediów. Następnie należy ustalić dogodny dla wszystkich termin i określić szacowany czas trwania konferencji. Potem zostaje już tylko wybór miejsca i rezerwacja sali. Po stworzeniu listy gości wypada do wszystkich wysłać zaproszenia. Ostatni etap to ustalenia dotyczące treści merytorycznej konferencji i przygotowanie materiałów prasowych dla dziennikarzy. Przed konferencja można wykonać próbę.

Pozostałe artykuły

Ślub to jednej z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Chce on, aby wszystko było idealne, zapięte na ostatni guzik. Goście powinni się dobrze bawić, być zadowoleni z oprawy artystycznej oraz cateringu. Dlatego tak istotną decy

Więcej: Sala na wesele
Komunia jest bardzo ważnym przeżyciem nie tylko dla dziecka, ale i rodzica. Spraw, aby był to idealny czas dla was wszystkich i nie zapomnij i odpowiednim przygotowaniu.

Więcej: Organizacja komunii
Chrzest jest bardzo ważną uroczystością. Jest wkroczeniem w chrześcijańskie życie Twojego dziecka. Dowiedz się jak się dobrze przygotować, by o niczym nie zapomnieć.

Więcej: Jak zorganizować chrzest?
Zorganizowanie konferencji nie jest zadaniem prostym, zazwyczaj wymaga od nas dużego zaangażowania. Bywa i tak, że poważne spotkania firmowe planujemy na kilka miesięcy do przodu - wszystko musi być dokładnie przygotowane.

Więcej: Wybór sali konferencyjnej