Logowanie
Login:
Hasło:

Część merytoryczna konferencji

Strona główna -> Teksty -> Część merytoryczna konferencji

Część merytoryczna konferencji
Najważniejszą częścią każdej konferencji – naukowej, metodycznej, prasowej itp. Jest jej część merytoryczna. Prowadzenie konferencji powinno powierzyć się w ręce osoby kompetentnej, orientującej się w tematyce prowadzonej konferencji, a także zorientowane w przebiegu całego spotkania. Plan konferencji powinien obejmować podział ról, czyli kto, co i w jakim momencie mówi. Oczywiście bywają sytuacje, których nie da się przewidzieć, jednak dobra konferencja powinna taki plan posiadać. Dla obcokrajowców zatrudnić należy tłumacza. Przygotowując konferencję można określić gdzie siadają poszczególni goście. To pozwoli uniknąć ewentualnego zamieszania i bałaganu na sali. Prezentacje i przemówienia na konferencjach nie powinny być nazbyt długie, to po prostu nudzi gości. Same przemówienia są ciekawsze, kiedy posiadają jakieś przerywniki – pokazy filmów, slajdy, plansze. Dobrym pomysłem jest rozdanie harmonogramu "konferencja Rzeszów" wszystkim występującym i gościom spotkania.

Pozostałe artykuły

Ślub to jednej z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Chce on, aby wszystko było idealne, zapięte na ostatni guzik. Goście powinni się dobrze bawić, być zadowoleni z oprawy artystycznej oraz cateringu. Dlatego tak istotną decy

Więcej: Sala na wesele
Komunia jest bardzo ważnym przeżyciem nie tylko dla dziecka, ale i rodzica. Spraw, aby był to idealny czas dla was wszystkich i nie zapomnij i odpowiednim przygotowaniu.

Więcej: Organizacja komunii
Chrzest jest bardzo ważną uroczystością. Jest wkroczeniem w chrześcijańskie życie Twojego dziecka. Dowiedz się jak się dobrze przygotować, by o niczym nie zapomnieć.

Więcej: Jak zorganizować chrzest?
Zorganizowanie konferencji nie jest zadaniem prostym, zazwyczaj wymaga od nas dużego zaangażowania. Bywa i tak, że poważne spotkania firmowe planujemy na kilka miesięcy do przodu - wszystko musi być dokładnie przygotowane.

Więcej: Wybór sali konferencyjnej